Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua

+

440 tulosta

Lappeenrannan Namika Unified, Lappeenranta

Antti Avelin

041 539 2349

Antti.Avelin@lrnmky.fi
Lue lisää

Lappeenrannan Uimarit, Lappeenranta

Mari Helén

050 452 1005 (ma klo.17-18.30)

mari.helen@lappeenrannanuimarit.fi
Lue lisää

Lappeenrannan Urheilu-Miehet, Lappeenranta

Salli Kirvesmies

046 9222 808

salli.kirvesmies@lum.fi
Lue lisää

Lappeenrannan erityisliikunta, Lappeenranta

Mirva Lappalainen

0400 157 514

mirva.lappalainen@lappeenranta.fi
Lue lisää

Lappi Kurlinki, Rovaniemi

Miikka Ruokamo

040 829 3356

miikka_ruokamo@hotmail.com
Lue lisää

Lapuan kaupunki / liikuntatoimi, Lapua

Anna-Kaisa Anttila

044 4384 592

anna-kaisa.anttila@lapua.fi
Lue lisää

Laukaan kunnan pitkäaikaissairaiden vesijumppa, Laukaa

Elisa Jalkanen

040 7641 896

elisa.jalkanen@laukaa.fi
Lue lisää

Lehtimäen Opiston Ratsastuskoulu, Alajärvi

Jutta Saloranta

050 545 5269

jutta.saloranta@gmail.com
Lue lisää