Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu sähköisellä lomakkeella: https://www.webropolsurveys.com/S/F150E4D426F7247E.par.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua

+

436 tulosta

VJS Superjengi, Vantaa

Hilu Pelander

040 547 3237

hilu.pelander@vjs.fi
Lue lisää

VPS, Vaasa

Pirkko Lindfors (erityisryhmäjoukkue)

050 490 6580

pirkko.lindfors@vaasa.fi
Lue lisää

Vaajakosken Shorinji Kempo, Laukaa

BM Veijo Karvonen

0400 190 155

veijoko@gmail.com
Lue lisää

Vaajakosken Uimaseura, Jyväskylä

Timo Viitala

050 543 0099

timo.viitala@vaajus.net
Lue lisää

Vaasan Uimaseura - Vasa Simsällskap, Vaasa

Taina Reini-Vierikko

045 279 2372

taina.reini-vierikko@vus.fi
Lue lisää

Vaasan kaupungin telinevoimistelu- ja tanssiryhmät, Vaasa

Iida Laasanen

0400 759 030

iida-@live.fi
Lue lisää

Vammaisratsastuksenohjaaja Heidi Mattila, Tampere

Heidi Mattila

040 144 3303

vammaisratsastuksenohjaaja@gmail.com
Lue lisää

Vammaisratsastuksenohjaaja Heidi Mattila, Kangasala

Heidi Mattila

040 144 3303

vammaisratsastuksenohjaaja@gmail.com
Lue lisää