Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua


+

478 tulosta

Peuramaa Horse, Kirkkonummi

Minna Leppälä

040 547 5053

minna.leppala@peuramaahorse.fi
Lue lisää

Pieksämäki Curling, Pieksämäki

Pieksämäen Curlingseura


curlingpieksamaki@gmail.com
Lue lisää

Piili, Kotka

Jouni Pekander

040 590 0058

jouni.pekander@gmail.com
Lue lisää

Pikkuässät, Vantaa

Tuula Rautiainen

040 701 5545

tuula@rautiainen.net
Lue lisää

Pingisgurut ry, Lavia

Vesa Peltovirta

0400 788 886

vesa.peltovirta@gmail.com
Lue lisää

Pirkanmaa Golf, Tampere

Janne Riitakorpi

050 437 9729

janne.riitakorpi@gmail.com
Lue lisää

Pirkanmaan Pyörätuolitanssijat, Tampere

Jarno Jokela

040 500 9615

jarno.jokela@gmail.com
Lue lisää

Pirkkalan Hiihtäjät, Pirkkala

Niko Tamminen

050-3422855

niko.tamminen@jippii.fi
Lue lisää