Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumislomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua

+

446 tulosta

Vesipedot, Tuusula

Sami Liehu

040 314 2222

sami.liehu@tuusula.fi
Lue lisää

Vihdin Taitoluistelijat, Vihti

Anna Haataja


vtl.myllyt@gmail.com
Lue lisää

Vihdin Viesti, Vihti

Taija Jussila

044 298 0459

taija_jussila@hotmail.com
Lue lisää

Vikisign, Ylöjärvi

Minna Tihinen

0500 182 388

minna.tihinen14@gmail.com
Lue lisää

Voimistelu- ja Urheiluseura Elise, Helsinki

Miia Green

044 7177 767

miia.green@elise.fi
Lue lisää

Vuohimäen Ratsastuskoulu, Savonlinna

Vuohimäen Ratsastuskoulu

0400 653 630

ratsastuskoulu@vuohimaki.com
Lue lisää

Vuokatin Hiihtokoulu, Sotkamo

Iida Elomaa

iida.elomaa@vuokatinrinteet.fi

+358504683871
Lue lisää

Wanhan Koulun Talli, Keitele

Anne-Leena Pellikka

044 507 6111

alpellik@hotmail.com
Lue lisää