Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua


+

471 tulosta

Suupohjan Ratsutalli, Karijoki

Sanna Myllykangas

044 516 3367

sanna.myllykangas@pp.inet.fi
Lue lisää

Swimming Jyväskylä, Jyväskylä

Piia Pöyhönen

040 1722 288

info@swim.fi
Lue lisää

Sykki Unified, Helsinki

Mari Visakko

044 561 6199

mari@sykki.fi
Lue lisää

TKT-Nääsvääntö, Tampere

Siina Mutikainen

0504771999

siina.mutikainen@tampereenkisatoverit.fi
Lue lisää

TPS Jalkapallo, Turku

Rauno Lehtinen

0400 320 149

rauno.lehtinen@ssab.com
Lue lisää

TPS Kelkkajääkiekko, Turku

Johanna Friman

050 554 6222

johanna.friman@turku.fi
Lue lisää

TPS Salibandy, Turku

Nina Mäki

044 210 3160

nina_maki1@hotmail.com
Lue lisää

TPS Sähköpyörätuolisalibandy, Turku

Anne Äärinen

044 555 0455

annea80@gmail.com
Lue lisää