Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua


+

512 tulosta

Perhesporttis, Ylöjärvi

Riikka Tuominen

050 365 2341

riikka.tuominen@ylojarvi.fi
Lue lisää

Perniön Sisu, Salo

Jouko Degert

040 7226035

jouko.degert@gmail.com
Lue lisää

Peräseinäjoen Toive, Seinäjoki

Juha Julmala

040 681 7610

juha.julmala@gmail.com
Lue lisää

Peuramaa Horse, Kirkkonummi

Minna Leppälä

040 547 5053

minna.leppala@peuramaahorse.fi
Lue lisää

Pieksämäki Curling, Pieksämäki

Pieksämäen Curlingseura


curlingpieksamaki@gmail.com
Lue lisää

Piili, Kotka

Jouni Pekander

040 590 0058

jouni.pekander@gmail.com
Lue lisää

Pikkuässät, Vantaa

Tuula Rautiainen

040 701 5545

tuula@rautiainen.net
Lue lisää

Pingisgurut ry, Lavia

Vesa Peltovirta

0400 788 886

vesa.peltovirta@gmail.com
Lue lisää