Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua


+

512 tulosta

Pirkanmaa Golf, Tampere

Janne Riitakorpi

050 437 9729

janne.riitakorpi@gmail.com
Lue lisää

Pirkanmaan Pyörätuolitanssijat, Tampere

Jarno Jokela

040 500 9615

jarno.jokela@gmail.com
Lue lisää

Pirkkalan Hiihtäjät, Pirkkala

Niko Tamminen

050-3422855

niko.tamminen@jippii.fi
Lue lisää

Pirkkalan kunnan liikuntapalvelut, Pirkkala

Laura Pekkola

044 486 1509

laura.pekkola@pirkkala.fi
Lue lisää

Pohjois-Espoon Ponsi, Espoo

Timo Pärnänen


timo.parnanen@pep.fi
Lue lisää

Pohjois-Hämeen Ampujat, Lempäälä

Janne Hokkanen

044 595 6399

haulikkokerho@gmail.com
Lue lisää

Pohjois-Pohjanmaan Näkövammaiset, Oulu

Arttu Luiro

0401 595 900

arttu_luiro@hotmail.com
Lue lisää

Poledance Piagrina, Kangasala

Piia Henttinen

0407577307

p.henttinen@gmail.com
Lue lisää