Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua


+

523 tulosta

Lahden Judoseura, Lahti

Ilkka Valtasaari

044 554 6560

ilkka.valtasaari@phnet.fi
Lue lisää

Lahden Karate, Lahti

Hanna Saario

040 664 6126

toimisto@lahdenkarate.fi
Lue lisää

Lahden Seudun CP-yhdistys, Lahti

Ilona Ihaksi

0500 604 590

ilona.ihaksi@gmail.com
Lue lisää

Lahden Seudun Kehitysvammaisten Tuki ry, Lahti

Kati Kukkonen

044 734 6808

kati.kukkonen@lskvt.fi
Lue lisää

Lahden Suunnistajat, Lahti

Toimisto

03 751 2405

toimisto@ls37.fi
Lue lisää

Lahden Taitoluistelijat, Lahti

Lue lisää

Lahden Uimaseura, Lahti

Tommy Rundgren

040 525 4605

tommy.rundgren@lahdenuimaseura.fi
Lue lisää

Lahjan Tytöt, Turku

Linda Kulmala

050 4388 999

linda.kulmala@lahjantytot.fi
Lue lisää