Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumislomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua

+

449 tulosta

Kuopion Uimaseura, Kuopio

Tua Turunen

044 988 1211 (ma-to klo.14:00 - 17:30)

tua.turunen@kuopionuimaseura.fi
Lue lisää

Kuopion kaupunki, Kuopio

Päivi Partanen

044 718 2501

paivi.karoliina.partanen@kuopio.fi
Lue lisää

Kuurojen Urheiluseura Gepardit, Lahti

Lue lisää

Lahden Ahkera, Lahti

Janne Harjula

044 036 0300

janne.harjula@lahdenahkera.fi
Lue lisää

Lahden Judoseura, Lahti

Ilkka Valtasaari

044 554 6560

ilkka.valtasaari@phnet.fi
Lue lisää

Lahden Seudun CP-yhdistys, Lahti

Ilona Ihaksi

0500 604 590

ilona.ihaksi@gmail.com
Lue lisää

Lahden Seudun Kehitysvammaisten Tuki ry, Lahti

Kati Kukkonen

044 734 6808

kati.kukkonen@lskvt.fi
Lue lisää

Lahden Suunnistajat, Lahti

Toimisto

03 751 2405

toimisto@ls37.fi
Lue lisää