Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumislomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua

+

451 tulosta

Kotkan Seudun Invalidit, Kotka

Timo Herranen

0400 880 502

timo.herranen@kymp.net
Lue lisää

Kotkan Titaanit, Kotka

Salla Halinen

040 7515671

salla.halinen@ekami.f
Lue lisää

Kouvolan Sulkapalloseura, Kouvola

Keijo Lyytikäinen

0500 942 677

keke.kouss@kouvolansulkapalloseura.inet.fi
Lue lisää

Kouvot Unified, Kouvola

Julius Markkanen

040 9346 242

julius.markkanen@kouvot.fi
Lue lisää

Koyama, Rovaniemi

Markku Kaasinen

050 411 5546 (tiedustelut iltaisin)

markku.kaasinen@pp.inet.fi
Lue lisää

Kuntosalia ja keilailua kehitysvammaisille, Laukaa

Elisa Jalkanen

040 7641 896

elisa.jalkanen@laukaa.fi
Lue lisää

Kuopion Palloseura, Kuopio

Anu Puttonen

040 7164 265

anu_1201@hotmail.com
Lue lisää

Kuopion Pöytätennisseura, Kuopio

Miko Haarala


kupts1966@gmail.com
Lue lisää