Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua


+

509 tulosta

Komeetat, Jyväskylä

Musa Jallow

044 082 4221

musa.jallow@komeetat.fi
Lue lisää

KooKoo Jääkarhut, Kouvola

Hilla Saarinen

0503432017

saarisen.hilla@gmail.com
Lue lisää

KooVee All Blacks, Tampere

Timo Syrjä

050 569 9926

timo.syrja@certego.fi
Lue lisää

KooVee SPT, Tampere

Kennet Ketola

0400 724 298

kennet.ketola@hotmail.com
Lue lisää

Kosken Kaiku,

Esko Heikkinen

050 625 32

esko.heikkinen@sptl.fi
Lue lisää

Kotkan Pojat, Kotka

Teemu Räsänen

0452673142

Teemuu1989@windowslive.com
Lue lisää

Kotkan Seudun Invalidit, Kotka

Timo Herranen

0400 880 502

timo.herranen@kymp.net
Lue lisää

Kotkan Titaanit, Kotka

Salla Halinen

040 7515671

salla.halinen@ekami.fi
Lue lisää