Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua

+

467 tulosta

Lahden Seudun CP-yhdistys, Lahti

Ilona Ihaksi

0500 604 590

ilona.ihaksi@gmail.com
Lue lisää

Lahden Seudun Kehitysvammaisten Tuki ry, Lahti

Kati Kukkonen

044 734 6808

kati.kukkonen@lskvt.fi
Lue lisää

Lahden Suunnistajat, Lahti

Toimisto

03 751 2405

toimisto@ls37.fi
Lue lisää

Lahden Taitoluistelijat, Lahti

Lue lisää

Lappeenrannan Uimarit, Lappeenranta

Lue lisää

Lappeenrannan Urheilu-Miehet, Lappeenranta

Salli Kirvesmies

046 9222 808

salli.kirvesmies@lum.fi
Lue lisää

Lappeenrannan erityisliikunta, Lappeenranta

Jenni Lehti

0400 157 514

jenni.lehti@lappeenranta.fi
Lue lisää

Lappi Kurlinki, Rovaniemi

Miikka Ruokamo

040 829 3356

miikka_ruokamo@hotmail.com
Lue lisää