Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumislomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua

+

455 tulosta

Laukaan kunnan pitkäaikaissairaiden vesijumppa, Laukaa

Elisa Jalkanen

040 7641 896

elisa.jalkanen@laukaa.fi
Lue lisää

Lehtimäen Opiston Ratsastuskoulu, Alajärvi

Jutta Saloranta

050 545 5269

jutta.saloranta@gmail.com
Lue lisää

Lempäälän Ratsastuskoulu / Ratsuniitty Oy, Lempäälä

Lempäälän Ratsastuskoulu

040 542 2631 (ti-pe klo.15-16 )

lempaala.ratsastus@gmail.com
Lue lisää

Leppävaaran Pyrintö Unified, Espoo

Kirsi Rasinen

050 586 9193

kirsi.rasinen@kolumbus.fi
Lue lisää

Liikumme.fi, Ikaalinen

Ville Hirvonen


ville.liikumme@gmail.com
Lue lisää

Liikunta- ja voimisteluseura Tempo, Kouvola

Toimisto

040 501 8279

toimisto@liikuntaseuratempo.fi
Lue lisää

Liikuntarajoitteisten vesiliikunta ja uinti, Laukaa

Elisa Jalkanen

040 7641 896

elisa.jalkanen@laukaa.fi
Lue lisää

Lindyride Oy, Pornainen

Hanna Lindy

040 567 6107

hanna.lindy@pararatsastus.fi
Lue lisää