Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua


+

523 tulosta

KooVee SPT, Tampere

Kennet Ketola

0400 724 298

kennet.ketola@hotmail.com
Lue lisää

Kotkan Pojat, Kotka

Teemu Räsänen

0452673142

Teemuu1989@windowslive.com
Lue lisää

Kotkan Seudun Invalidit, Kotka

Timo Herranen

0400 880 502

timo.herranen@kymp.net
Lue lisää

Kotkan Titaanit / Piranhas, Kotka

Harri Luukkanen

040 064 9964

harri.luukkanen@valmetpartners.com
Lue lisää

Kouvolan Sulkapalloseura, Kouvola

Keijo Lyytikäinen

0500 942 677

keke.kouss@kouvolansulkapalloseura.inet.fi
Lue lisää

Kouvot Unified, Kouvola

Julius Markkanen

040 9346 242

julius.markkanen@kouvot.fi
Lue lisää

Koyama, Rovaniemi

Markku Kaasinen

050 411 5546 (tiedustelut iltaisin)

markku.kaasinen@pp.inet.fi
Lue lisää