Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumislomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua

+

449 tulosta

Kivitalli, Sastamala

Kaisa Kiviniitty

040 703 2414

kaisa@kivitalli.net
Lue lisää

Koirakoulu Vauhtimopo, Jyväskylä

Lue lisää

Koivukylän Palloseura, Vantaa

Niko Koskela

044 766 5811

niko.koskela@koips.fi
Lue lisää

Komeetat, Jyväskylä

Musa Jallow

044 082 4221

musa.jallow@komeetat.fi
Lue lisää

KooVee All Blacks, Tampere

Timo Syrjä

050 569 9926

timo.syrja@certego.fi
Lue lisää

KooVee SPT, Tampere

Kennet Ketola

0400 724 298

kennet.ketola@hotmail.com
Lue lisää

Korson Palloseura, Vantaa

Tuula Rautiainen

040 701 5545

tuula@rautiainen.net
Lue lisää

Kosken Kaiku,

Esko Heikkinen

050 625 32

esko.heikkinen@sptl.fi
Lue lisää