Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua


+

482 tulosta

Elise Gymnastics, Helsinki

Miia Green

044 7177 767

miia.green@elise.fi
Lue lisää

Elämöitsijät, Jyväskylä

Juha Solismaa

040 537 1017

juha.solismaa@outlook.com
Lue lisää

Erityisryhmien liikuntaryhmät, Tuusula

Sami Liehu

040 314 2222

sami.liehu@tuusula.fi
Lue lisää

Esbo IF, Espoo

Sanna Saarman-Kemppi

050 577 3251

sanna.saarman@esboif.fi
Lue lisää

Espoon Invalidit, Espoo

Kristina Bjugg

040 577 3398

kritina.bjugg@hotmail.fi
Lue lisää

Espoon Kiekkoseura, Espoo

Lue lisää

Espoon Miekkailijat, Espoo

Kimmo Puranen

0500 416 826

kimmo.puranen@espoonmiekkailijat.fi
Lue lisää

Espoon Palloseuran Dallarifutis, Espoo

Kirsi Ahonen

050 353 9838

kirsi.ahonen@espoonpalloseura.fi
Lue lisää