Otsikkokuva aiheesta Löydä oma seura

Löydä oma seura

Tälle sivulle pyritään kokoamaan urheiluseurat ja muut toimijat, joissa on jo vammaisurheilijoita tai erityistä tukea tarvitsevia liikkujia tai joilla on valmiuksia ja haluaa ottaa heitä toimintaansa.

Jos haluat ilmoittaa uuden toimijan Löydä oma seura -palveluun tai päivittää siellä jo olevan toimijan tietoja, se onnistuu täysin maksutta sähköisellä lomakkeella. Siirry Löydä oma seura -ilmoittautumis- ja tietojen päivityslomakkeeseen.

Kaikki palaute, jonka avulla pystymme kehittämään palvelua edelleen, on tervetullutta. Sitä voi antaa sähköpostilla: lauri.jaakkola@paralympia.fi.

Lähellä minua


+

524 tulosta

HIFK Special Hockey, Helsinki

Heini Artema

0408468182

heini.artema@hifk.fi
Lue lisää

HIY Istumalentopallo, Helsinki

Petra Pakarinen

044 563 8263

petra.pakarinen@wippies.fi
Lue lisää

HIY SPORT/Helsingin Invalidien Yhdistys, Helsinki

Paula Talpia

0405 143 395

toimisto@hiy.fi
Lue lisää

HIY Sports/Helsingin Invalidien Yhdistys, Helsinki

Anja Kima

0414405315

anja.kima@welho.com
Lue lisää

HIY Sports/Helsingin Invalidien Yhdistys ry, Helsinki

Seppo Pihnala

045 318 6266

spihnala@gmail.com
Lue lisää

HIY:n liikuntakerhot, Helsinki

Toimisto

09 720 6240

toimisto@hiy.fi
Lue lisää

HJK Blue Stars, Helsinki

Johannes Siikonen

044 379 4528

johannes.siikonen@gmail.com
Lue lisää

HJK Pallotaiturit, Helsinki

Santeri Kortteisto

045 188 1640

santeri.kortteisto@gmail.com
Lue lisää